Spływy Kajakowe

Jakie spływy mamy w swojej ofercie?

Spływy kajakowe

Różnorodność przyrody ziemi lubuskiej pozwala na zorganizowanie spływu dla każdego. Jesteśmy w stanie zaoferować spływ zarówno dla zaawansowanego pasjonata tego sportu, jak i osoby dopiero zaczynającej swoje przygody na rzece, czy rodziny z małymi dziećmi. Znajomość naszych okolic pozwala nam na dobranie idealnej trasy wobec potrzeb klienta. Organizujemy spływy jednodniowe, jak i imprezy kilkunastodniowe.SPŁYW JEDNODNIOWY

Podstawowy dwuosobowy kajak polietylenowy w naszej wypożyczalni. Mocna i sprawdzona konstrukcja w różnych sytuacjach o każdej porze roku. Kajak doskonale zachowuje się na rzece górskiej oraz typowo zwałkowej jak np. dolny odcinek Obry przy niskim stanie wody. Komfortowe, wygodne i składane siedzenia stanowią duży atut tego kajaka na spływach jedno jak i wyprawach kilkudniowych. Bagażnik o pojemności 90 litrów z lukiem bagażowym chroni ładunek podczas wypraw. Kajak Aquarius Pro Tour 470 to konstrukcja niezatapialna o dobrych właściwościach nautycznych jest doskonała na trudne rzeki, ale także bardzo dobrze spisuje się na jeziorze. W kajaku Pro Tour zostało specjalnie wzmocnione dno – dodatkową warstwą polietylenu – nadaje sztywności konstrukcji kajaka i zapobiega odkształceniom. Końcówka kila jest elementem wymiennym, ponieważ jest najbardziej narażona na uszkodzenie podczas przeciągania kajaka. Na dziobie znajduje się praktyczny odpływ zakręcany korkiem, przez który w łatwy sposób można wylać wodę z wnętrza kajaka. Jest to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka.

WYNAJEM KAJAKÓW Z TRANSPORTEM NA SPŁYWY WIELODNIOWE

Zapewniamy – dowóz i odbiór sprzętu po spływie , transport uczestników lub pomoc w jego zorganizowaniu. Samochody można zostawić na strzeżonym parkingu bez dodatkowych opłat. Na zakończenie spływu można zrobić ognisko na stanicy nad rzeką.

SPŁYWY Z PEŁNĄ ORGANIZACJĄ – CATERING, TRANSPORT, NOCLEG

Zapewniamy – kajaki z transportem , transport ekwipunku, pola biwakowe, wyżywienie oraz przewodnika . W miarę możliwości czasowych organizujemy wyjazd na bunkry lub wycieczkę pieszą po lasach nadobrzańskich.

SPECJALNE OFERTY DLA SZKÓŁ I GRUP MŁODZIEŻOWYCH

Imprezy integracyjne dla zakładów pracy z atrakcyjnymi formami spędzania wolnego czasu. Plan spływu sporządzam indywidualnie pod zapotrzebowanie grupy w zależności od umiejętności i kondycji uczestników . Oferta cenowa w zależności od trasy spływu , czasu trwania oraz zakresu usług.