EN

Spływy Kajakowe

Jakie spływy mamy w swojej ofercie?

Spływy kajakowe

Różnorodność przyrody ziemi lubuskiej pozwala na zorganizowanie spływu dla każdego. Jesteśmy w stanie zaoferować spływ zarówno dla zaawansowanego pasjonata tego sportu, jak i osoby dopiero zaczynającej swoje przygody na rzece, czy rodziny z małymi dziećmi. Znajomość naszych okolic pozwala nam na dobranie idealnej trasy wobec potrzeb klienta. Organizujemy spływy jednodniowe, jak i imprezy kilkunastodniowe.SPŁYW JEDNODNIOWY

Spływ jednodniowy jest najczęstszą formą pływania kajakiem. W naszej ofercie proponujemy dwie podstawowe trasy:
- łatwiejsza, typowo dla spływów z dziećmi na odcinku z Policka lub Żółwina w dół rzeki do naszej Stanicy w Św. Wojciechu. trasa jest bardzo zróżnicowana i wiedzie przez odcinki leśne, polne oraz kawałek miejski płynąc przez Międzyrzecz. Cały odcinek można przepłynąć w zależności od kondycji od 5-6 godzin.
- trudniejsza, na odcinku ze Stanicy na wyspie do początku Zalewu Bledzewskiego (tzw. Most Fi...a ). Trasa dla lekko wprawionych z przeciskaniem się miedzy, pod i nad drzewami na zwałkach. Odcinek praktycznie na całej długości jest w lesie i pod drzewami. W połowie trasy jest miejscowość Gorzyca, w której można zatrzymać się na jednym z dwóch pól namiotowych i zrobić popas z ogniskiem. Cały odcinek można przepłynąć w czasie 5-6 godzin.
Spływ należy wcześniej omówić organizacyjnie w sposób telefoniczny lub mailowy.
Na zakończenie obu spływu można zrobić sobie ognisko u nas na Stanicy na Wyspie.

WYNAJEM KAJAKÓW Z TRANSPORTEM NA SPŁYWY WIELODNIOWE

Zapewniamy – dowóz i odbiór sprzętu po spływie , transport uczestników lub pomoc w jego zorganizowaniu. Samochody można zostawić na strzeżonym parkingu bez dodatkowych opłat. Na zakończenie spływu można zrobić ognisko na stanicy nad rzeką.

SPŁYWY Z PEŁNĄ ORGANIZACJĄ – CATERING, TRANSPORT, NOCLEG

Zapewniamy – kajaki z transportem , transport ekwipunku, pola biwakowe, wyżywienie oraz przewodnika . W miarę możliwości czasowych organizujemy wyjazd na bunkry lub wycieczkę pieszą po lasach nadobrzańskich.

SPECJALNE OFERTY DLA SZKÓŁ I GRUP MŁODZIEŻOWYCH

Imprezy integracyjne dla zakładów pracy z atrakcyjnymi formami spędzania wolnego czasu. Plan spływu sporządzam indywidualnie pod zapotrzebowanie grupy w zależności od umiejętności i kondycji uczestników . Oferta cenowa w zależności od trasy spływu , czasu trwania oraz zakresu usług.